KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 14638058
nr 1463 8058
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad. ”Reymersholm I” 1919, Bildmått: 15x17cm, yttermått inklusive ram: 29x37cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:33:37
300 kr
350 kr
450 kr
25 apr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell